Yeni Proje

İçeriğe git

Ana Menü

5 Element Enerji Tanılama ve Analiz Nedir? Türkiye de İLK ve TEK !!!

GDV Eenerji Analiz Sistemi

5 Element Mekan ve Ortam Analizi

Kuantum 5 ELEMENT Ortam Enerji Tanılama ve Analizi (BİLİMSEL FENG SHUİ)

Kuantum 5 Element Enerji Tanılama İle Neler Yapılabilir?
(TÜRKİYE BİR İLK DAHA !!!)

Elektromanyetik varlıklar olarak, bizler hem görünür hem de görünmez ışığı içeren elektromanyetik spektrumun parçasıyız. "Kuantum fiziği" olarak adlandırılan bilim dalından, ışığın elektromanyetik alanın temeli olduğunu biliyoruz. Işık fotonu, bu alanın en küçük quanta'sıdır ve o aynı zamanda elektromanyetik alanın partikülleri arasındaki iletişimi sağlayan mesajcıdır. Bundan dolayı, bizim ışık varlıklar olduğumuz çok açıktır; karbon kimyasal elektriksel ve ışık varlıklar.

Biz ışık tarafından enerjilendiriliriz. Bu akışa engel olunmamalı! Bu akışın engellenmesi insan varlıklar olarak deneyimlediğimiz çoklu hastalıklar/rahatsızlıklar ile sonuçlanır.
Yaşadığımız mekanlar da olumsuz ve farklı enerji akışlarından, o mekanda geçmişte yaşamış kişilerin ve yaşadıkları veya yaşanılan olaylardan, görülemeyen ama hissedilen spiritüel enerjilerden vb. birçok durumdan etkilenir. Bizleri de olumsuz etkileyebilir. 5 element ölçüm cihazımız ile her türlü mekanın enrjilerini bilimsel olarak ölçebiliriz.

Mekan ölçümünü aldıktan sonra o mekanda yaşayanları nasıl etkilediğini öğrenebilir.

Daha da önemlisi mekan ölçümleri alındıktan sonra o mekanda yaşayan kişilerin de ölçümlerini mekan da iken ölçüp bedensel, duygusal ve ruhsal olarak nasıl etkilendiklerini raporlayabiliriz.
Elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda çözümler üretip mekan ve mekan da yaşayanların huzur ve bütünlüğünü sağlayabiliriz.

Kuantum Değişim GDV ölçüm teknolojisiyle her türlü "ORTAM" analizi yapmak mümkün.

Evler, işletmeler, tarihi alanlar ve mekanlar, hatta yeni alacağınız ev veya işyerinin sizinle beraber analizini yapmak mümkümdür.

Bu analizle birlikte yaşadığınız ortamların sizi ve yaşamınızı nasıl etkilediğini öğreneilecek gerekli değişiklikleri bilimsel veriler ile yapabileceksiniz.

"GERÇEKLEŞTİRENE KADAR İMKANSIZDI"
derken Türkiye de başka bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğuyla 2012 yılı itibarı ile 5 Element Ortam Analiz ve Tanılama projemizi de hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Bilimsel gerçeklerden bahsediyoruz.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön