Yeni Proje

İçeriğe git

Ana Menü

Değişim Etiği

Etik Değerler ve Kurallar

KUANTUM DEĞİŞİM ETİK KURALLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Etik konusunda tekniğin kurucusu Mustafa Helalpara'nın Kuantum Değişim bünyesi altında ki her birim
, her türlü uygulamalar ve çalışmalar konusunda inanılmaz derecede hassasiyeti vardır.

Öyle ki; Yapılan hangi uygulama olursa olsun özellikle uygulayıcıların duruş, tavır, teknik uygulama bilgisi ve yeterliliği, bilimsellik, doğruluk, gerçeklik, amaç, değişim misyonuna bağlılık, dürüstlük, tarafsızlık, saygınlık, güven, mahremiyet, nezaket ve saygı gibi temel ilkelerden taviz vermeden sizlere hizmet vermek başlıca sorumluluklarımızdır. Özellikle de mahremiyetiniz bizim için en önemli konudur. Mahremiyet konusuna sizden daha fazla hassasiyet gösterdiğimizi bilmeniz bizim için çok önemlidir.

Kuantum Değişimin Tekniğinin ETİK Amacı; Tamamen kuantum fizik biliminin gerçeklikleri ile sonsuzluk ve sınırsızlıkların kapılarını ardına kadar açmakla kalmayıp, fiziksel, duygusal, ruhsal ve yaşamsal her türlü sorunuza çare bulmak ve bu durumları sizin nasıl aşacağınızı size bilimsel gerçeklikleri ile anlatmak ve tekrar bir geriye dönüş yaşamamamız adına bir farkındalık ve uygulamalı pratik kazandırmak ile mükellef etik değerlerineden taviz vermeden sizlere inanılması güç bu mucizevi teknikle hizmet etmeyi ilke olarak benimsemiş bir kuruluştur.

Özellikle Kuantum Değişim Terapisleri ve uygulayıcılarının duruş, tavır, teknik uygulama bilgisi ve yeterliliği, bilimsellik, doğruluk, gerçeklik, amaç, değişim misyonuna bağlılık, dürüstlük, tarafsızlık, saygınlık, güven, mahremiyet, nezaket ve saygı gibi temel ilkelerden taviz verilmez; verilemez.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön