Yeni Proje

İçeriğe git

Ana Menü

Eğitim Etiği

Etik Değerler ve Kurallar

KUANTUM DEĞİŞİM EĞİTİM ETİK KURALLARI NELERDİR?

Etik konusunda tekniğin kurucusu Mustafa Helalpara'nın Kuantum Değişim bünyesi altında ki her birim ve her türlü uygulamalar ve çalışmalar konusunda inanılmaz derecede hassasiyeti vardır.

Farklı eğitim modelleri söz konusudur.


1. Kendinin veya Başka Birinin Fiziksel Değişim Eğitimi (Bireysel Eğitim)
2. Kendininin veya Başka Birinin Fiziksel, Yaşamsal Değişim Eğitimi (Bireysel Eğitim)
3. Kendinin veya Başka Birinin Duygusal, Ruhsal, Yaşamsal  Değişim Eğitimi (Bireysel Eğitim)
4. Kuantum Değişim Terapisliği Eğitimi (Tam ve Bütünleşik Bireysel Eğitim)

Eğitim standartları ve eğitimi alacak olan kişinin özellikleri, zihin yapısı ve neden bu eğitimi almak istediği konusu önem arzetmektedir. Özelliklede 4. ve 3. eğitim modelleri konuları gereği ciddi bir hassasitle değerlendirilmektedir.
Yapılan bire bir görüşmede hangi eğitimi ne şekilde alacağınız yada eğitim alamayacağınız tarafımızdan tespit edilip size aktarılır. Sadece ticari amaç ve kazanç sağlamak, yada kişisel çıkarlarını ön planda tutan bireylere eğitim verilmeyeceği en başından bildirilir.

Bu konuda tavizimiz yoktur. Sakıncalı bulduğumuz zihin yapıları hem tekniğimizin ismini, hem bu kadar bir etki sağlayan uygulamayı, emek ve bilgiye zarar vereceğinden maddi karşılığı ne olursa olsun eğitim verilmez.


Şayet eğitimi başlamış bir öğrencinin zihin ve düşünce yapısında bir farklılık görülür ise eğitim süreci dondurulur veya iptal edilir.

Özellikle Kuantum Değişim Terapisleri ve uygulayıcılarının duruş, tavır, teknik uygulama bilgisi ve yeterliliği, bilimsellik, doğruluk, gerçeklik, amaç, değişim misyonuna bağlılık, dürüstlük, tarafsızlık, saygınlık, güven, mahremiyet, nezaket ve saygı gibi temel ilkelerden taviz verilmez; verilemez.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön