Yeni Proje

İçeriğe git

Ana Menü

Kuantum Değişim Nedir?

Hakkımızda

Kuantum Değişim Nedir?

Hayatımız boyunca yaşadığımız olaylar bize bir yandan mutluluk, huzur, sevinç, neşe gibi olumlu duygular hissettirirken diğer yandan korku, endişe, kaygı, incinme gibi olumsuz duygular da hissettirmektedir. Kimi zaman bunların farkında bile olmayız. Olumsuz duygular ve hissedişler titreşim seviyemizi bozarak fiziksel ve enerji bedenimizde rahatsızlıklara ve/veya hastalıklara neden olur. Bu durumda iyileşme sürecinin başlaması için bozulan titreşim seviyesini yeniden düzenlemek ve bu titreşim seviyesini kişinin bedensel, ruhsal ve duygusal yapısına aktarmak ve gerekli değişimi başlatmak gerekir. İşte burada kuantum değişim tekniği devreye girmektedir.

Kuantum Değişim Tekniği atom altı seviye çalışmasıdır.

Tek bir çalışma gibi görünmesine rağmen içinde bir çok
kuantum teknikleri barındırmakta ve kullanılmaktadır.

Teknikniğin kuruluş,geliştirme ve uygulaması ilk olarak Türkiye de Mustafa Helalpara tarafından yapılmış; daha sonra yurt dışında uygulanmaya başlanmıştır.
Tekniğin kuruluş ve işe yarar bir uygulama olarak kullanılması 1999 tarihindedir.


Tekniğin kurucu ve geliştiricisi Mustafa Helalpara bu tarz bir teknik geliştip eğitim veren ilk Türk olmakla gurur duymaktadır.

ATOMALTI SEVİYE ÇALIŞMASI NE DEMEKTİR ?

Bildiğiniz gibi bir çok kuantum çalışması yapıldığı idda ediliyor. Ediliyor edilmesine de;
Malesef ülkemizde kişisel gelişim, koçluk, enerji çalışmaları vb. bir çok uygulamaya "kuantum" adı altında kullanılmakta. Bunun büyük bir yanılgı olduğunu belirtmek isterim. Bilimsel Kuantum Fiziği ve Fizik Kanunlarının işlemesi ve çalışabiliyor olması için bir çok kuantum durumunun bir araya gelmesi ve bir çok fonksiyonun aynı anda değişebiliyor olması gerekmektedir. Hala gizemini koruyan bu ciddi bir fizik bilimi, üzücüdür ki; ülkemizde iyi anlatılamamış ve kuantum fiziği yanlış algılanmıştır. Kuatum mikro dünya demektir.

Bu mikro dünya da bizim düşüncelerimiz, zihnimiz ve hayal dünyamız çok kısıtlı ve sınırlı kalabilir diyebiliriz.
O dünya sonsuz olasılıklar potansiyeline sahip, bizim düşünce ve bilinç kalıplarımızın çok çok üzerinde kendi blincini taşıyan ve neyi, nasıl yapması gerektiğini sonsuz bir keskinlik ve bilgelikle yapan bir hücrenin atom seviyesinin altında nötron, proton, elektron, kuark ve kuant alanlarında başlayıp hücre ve son noktası madde halinde değişikliğe sebebiyet veren bir seviyede gerçekleşir.
Bu seviyeye ATOMALTI SEVİYE diyoruz.
Kuantum Değişim Tekniğini diğer tekniklerden ayıran ve gerçek bir kuantum tekniği olmasının nedeni ATOMALTI seviyede değişim gerçekleştiren bir teknik oluşudur.
Kuantum Değişim, pekçok
kuantum tekniğinin birleştirilerek bir seansta kişiye uygulanmasıdır.
Bu teknikte etki, değişim ve sonuç gözle görülebilir derecede fark edildiğinden ve gerçekten bir kuantum potansiyeller zinciri oluşturduğundan adı 'KUANTUM DEĞİŞİM'dir.

Kuantum Değişim, deneyimlenmeden anlaşılması ve inanılması mümkün olmayan, bir çok kuantum tekniğinin birarada kullanıldığı, ATOM ALTI seviyede çalışan bir tekniktir. Teknik olarak, sadece özel yetilere sahip kişiler tarafından değil, aksine herkes tarafından öğrenilebilir ve uygulanabilir bir tekniktir.
Ana felsefesi,
doğal rezonans ve sevgiden gelir. Bu rezonans ve sevgi, Evrensel ve İlahidir.
Kuantum Değişim tekniği ile bedenin, duyguların ve ruhun kendini şifalandırmasını önemli ölçüde hızlandırmak mümkündür. Etkiler öylesine hızlı ve olağandışıdır ki, kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini, vücudun kendi kendini tamir edebildiğini gözlemler, ruhsal olarak da kendinizi çok rahatlamış ve dingin hissedersiniz.
Bu mükemmel değişim ve gelişimi sadece siz değil, çevrenizdeki kişiler de gözlemleyebilir.

Yapısal düzenlenmenin yanı sıra, ağrı ve şişlikler hızla azalmakta; bedendeki organlar, kas, sinir ve hormonal sistemler, salgı bezleri de dengelenmektedir.
Kuantum Değişim tekniğinde elde edilen sonuçlar genelikle kişileri hayrete düşürür.

Yapmanız imkansız gibi görünen bir işi, mucizevi bir şekilde yapabilir ve şaşırırsınız.
Aslında deneyimlediğiniz durum tamamen gerçektir. Sizin gerçeğiniz, sizin değişiminiz ve sizin gelişiminizdir.
Vücudumuz mitoz bölünme sırasında 7 mhz FM frekansında titreşim (rezonans) üretmektedir. Bu titreşim tıbben kanıtlanmıştır.

Genel olarak baktığımızda, vücudumuzun üretmiş olduğu belli bir titreşim frekansı zaten mevcuttur.

Kuantum Değişim uygulayıcı vücudun ürettiği titreşime, Kuantum Değişim Teknikleri ile çok daha yüksek bir titreşim ile yaklaşınca, beden bu yüksek titreşime uyumlanmaya çalışır.
Bu sırada atomaltı seviyede, vücudun kendi kendine iyileştirme yetisi devreye girer ve mucizevi mükemmellikte gelişmeler olur.
Titreşimin basit görünen işlevinde gerçek bir mucize vardır.
Galaksilerden atom altı parçalarına kadar insan ve evren, bu titreşimin gücüyle hareket eder.
Tüm hastalıkların nedeni, bedenimizdeki organların birbirleriyle uyumsuz titreşmesinden kaynaklanır. Bedene kuvvetli bir dengeleyici olan doğal atomaltı titreşim ritmi uygulandığı zaman, düşük frekansta bulunan dalga kalıpları karşı titreşime uyumlanır. Organlar, hormonlar, beden, ruh bütünlüğü tekrar uyumlu olarak titreşir.


Böylelikle kişi ruhsal, bedensel, duygusal ve yaşamsal sağlığına kavuşur.

Kuantum Değişim Tekniği devreye girdiğinde doğal rezonans kişinin içsel beden ve ruh zekası, değişimin gerçekleşmesi için gerekli olanı yapacaktır.

Beden ve Ruh kendisini kusursuz bir zeka ile onaracak ve değiştirecektir.
Kuantum Değişim birleştirilmiş bilimsel REZONANS tekniğidir.
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön