Yeni Proje

İçeriğe git

Ana Menü

Terapi Etiği

Etik Değerler ve Kurallar

KUANTUM DEĞİŞİM TERAPİ ETİK KURALLARI NELERDİR?

Kuantum Değişim bünyesi altında ki her birim ve her türlü uygulamalar ve çalışmalar konusunda son derecede hassas olunması gerekliliğine inanır.
Yapılan hangi uygulama olursa olsun özellikle uygulayıcıların duruş, tavır, teknik uygulama bilgisi ve yeterliliği, bilimsellik, doğruluk, gerçeklik, amaç, değişim misyonuna bağlılık, dürüstlük, tarafsızlık, mahremiyet, saygınlık, güven, nezaket ve saygı gibi temel ilkelerden ve iç etiğimizden taviz vermeden sizlere uygulamalar yapılmaktadır.


Özellikle de mahremiyetiniz bizim için en önemli konudur.
Mahremiyet konusunda sizden daha fazla hassasiyet gösterdiğimizi bilmeniz bizim için çok önemlidir.


Bir çok fiziksel,duygusal, ruhsal ve yaşamsal durum ile gelen danışanlarımıza gerekli hassasiyeti, kişi ve bilgi gizliliğe özeni göstermek. Kişiye özel değişim terapileriniz sırasında ortaya çıkabilecek danışan hassasiyeti ve handikaplarını absorbe edebilecek, düşünsel ve kimyasal bir takım sapmaları durdurabilecek profesyonel terapist rahatı ve huzuru ile tam anlamıyla güven altında olacaksınız.
Size terapinizin bilimsel gerçekliklerini anlatmak ve tekrar bir geriye dönüş yaşamamamız adına bir farkındalık ve uygulamalı pratik kazandırmak uzman terapistlerimizin tarafsız ve yönlendirme içermeden yaşamınızı, bedeninizi, duygularınızı, ruhsallığınızı değiştirmekte etik kurallarımız çerçevesinde yardımcı olacaklardır.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön